Top

Hakkımızda

RANGE ROVER Servisi, tüm Trakya'daki RANGE ROVER kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır. RANGE ROVER Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm RANGE ROVER marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz. Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz Çorlu RANGE ROVER Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bir saati geçmeyen RANGE ROVER Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir. RANGE ROVER Servisimizde özel takım, teçhizat ve RANGE ROVER konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü RANGE ROVER onarım ve RANGE ROVER periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarda yapılmaktadır.

Misyonumuz

Çorlu RANGE ROVER müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve %100 müşteri memnuniyetine dayalı, işini en doğru şekilde; ürün satış ve satış sonrası hizmetler ile mükemmelliği temel alarak yapmaktır.

Vizyonumuz

Devamlı gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, personelleri ve kurumsal yapısıyla çevresine itimat veren bir firma olmaktır. Müşterilerimize, arabalarını en emin ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile beraber insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut emek verme şartlarını ve kendimizi devamlı geliştirmektir.

Kalite Politikamız

  • Kaliteli servis ve yedek parça hizmetlerini sunmak.
  • Araçlarınızdaki sorunları tespit edip bu sorunlara çözümler üretmek.
  • Yenilikçi, güvenilir ve sürekli büyüyen bir firma olarak ilerlemek.
  • Müşterilerimizin isteklerine yönelik verdiğimiz hizmetler ile memnuniyeti sağlamak ve sürdürmek.
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek son teknolojik cihazlar ile araçlarınız için en iyisini yapmak.
  • Çevreye ve topluma duyarlı olmak.
  • Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile kaliteden ödün vermeden Range Rover Servis hizmetlerini sunmak.